Lindo Apartamento Decorado Ao Lado Do Corinthians

  • 74 m²

Lindo Apartamento Decorado Ao Lado Do Corinthians São Paulo van 74 m² omvat een privézwembad en een terras en ligt in de wijk Tatuape, op 4 km van de Tempel van Salomo. Dit appartement is uitgerust met een sauna, waardoor gasten een nog aangenamere ambiance ervaren.

Het appartement is biedt een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden.

Het 2-badkamer appartement is gelegen op 10 minuten met de auto weg van het theater Fernando Torres. Lindo Apartamento Decorado Ao Lado Do Corinthians ligt op 2 km afstand van Praça Sílvio Romero. De accommodatie ligt op een paar stappen verwijderd van het Terminal Aricanduva busstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Lindo Apartamento Decorado Ao Lado Do Corinthians São Paulo
Studio A 250 Mts Do Clube Corinthians Em Frente A Faculdade Unip
Mobiele prijsaanbieding

Studio A 250 Mts Do Clube Corinthians Em Frente A Faculdade Unip

9.5
Voortreffelijk 2 beoordelingen
565 m van de accommodatie
O Apartamento Mais Confortavel Do Tatuape
Mobiele prijsaanbieding

O Apartamento Mais Confortavel Do Tatuape

1.7 km van de accommodatie
Studio 718 - Tatuape
Mobiele prijsaanbieding

Studio 718 - Tatuape

8.3
Heel goed 25 beoordelingen
2 km van de accommodatie
USD 53 USD 48
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Bagageopslag

    Recreatie

    • Tuin
    • Barbecuefaciliteiten

    In de kamers

    • Terras

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 12:00 tot 18:00
    Uitchecken: tot 14:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Lindo Apartamento Decorado Ao Lado Do Corinthians gelegen?
      Lindo Apartamento Decorado Ao Lado Do Corinthians is in de wijk Tatuape gesitueerd, op 4 km van de Tempel van Salomo.
    • Biedt Lindo Apartamento Decorado Ao Lado Do Corinthians parkeergelegenheid?
      Lindo Apartamento Decorado Ao Lado Do Corinthians biedt gratis privéparkeerplaatsen voor de gasten.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Sublime Cafe en Feijaozinho & Cia restaurants, gelegen op ongeveer 7 minuten lopen.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Lindo Apartamento Decorado Ao Lado Do Corinthians?
      Lindo Apartamento Decorado Ao Lado Do Corinthians is zeker huisdiervriendelijk.
    • Wat is de afmeting van Lindo Apartamento Decorado Ao Lado Do Corinthians?
      Lindo Apartamento Decorado Ao Lado Do Corinthians meet 74 m².
    • Is er een zwembad in Lindo Apartamento Decorado Ao Lado Do Corinthians?
      Ja, Lindo Apartamento Decorado Ao Lado Do Corinthians heeft een privézwembad.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Lindo Apartamento Decorado Ao Lado Do Corinthians São Paulo

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten